Японія та Чилі – в календарі WRC 2019.

Видання autosport.com повідомляє, що Японія і Чилі з’являться в календарі Чемпіонату світу з ралі 2019 року. А це означає, що один з європейських етапів втратить своє місце в обоймі.

Нагадаємо, що в квітні організатори чилійського ралі провели кандидатську гонку на хорошому рівні, викликавши позитивні відгуки Олівери Цисли. Спочатку передбачалося, що Чилі і Японія будуть виборювати право приймати в себе етап Чемпіонату світу 2019, але джерела autosport.com повідомляють, що в попередньому календарі, який FIA публікує восени, будуть присутні обидва етапи. Гонки в Латинській Америці традиційно збирають величезну кількість глядачів – Аргентина взагалі б’є всі рекорди по відвідуваності етапів. Популярно ралі і в Японії. Не останню роль в поверненні WRC до цієї країни зіграли і успіхи Toyota.

Раніше компанія-промоутер WRC заявляла, що кількість етапів першості буде збільшено з 13 до 14. Саме ця нова «вакансія» давала можливість Чилі або Японії з’явитися в календарі 2019. Однак, якщо будуть проведені обидві гонки, то з розкладу доведеться викреслити якийсь з європейських етапів. З чуток, цим етапом стане французький Tour de Corse, що викликав нарікання через логістичні складнощі і невелику кількість глядачів. Організатори гонки коментувати цю ситуацію відмовилися.

Ну а що стосується гонки в Японії, яка була відсутня в календарі з 2010 року, то тепер вона переміститься на південь від місця своєї минулої дислокації на острові Хоккайдо і буде проведена на головному острові архіпелагу, ближче до Токіо.

 

04-07-2018 2942
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца