WRC: один двигун на сезон

Як повідомляє видання DirtFish, команди, які беруть участь в чемпіонаті світу з ралі, розглядають можливість використання протягом сезону лише по одному двигуну на автомобіль. Зараз регламент дозволяє командам використовувати три силові установки протягом року, а раніше обговорювалося, що з 2022 року це число скоротиться до двох.

Директор FIA з ралі Ів Маттон: «Зараз у нас є базові домовленості, але ми плануємо і далі йти шляхом зниження кількості двигунів. Перший крок буде у 2022 році, проте ми збираємося йти далі».

На питання, чи означає це, що метою є використання однієї силової установки на сезон, Маттон відповів: «Це є моєю мрією, але… Зараз я не можу назвати вам цифру, тому що в цьому випадку вже завтра ваше видання буде публікувати матеріали, у яких виробники будут розповідати, як це погано. Впровадження двигунів, які в змозі проїхати весь сезон – це дуже серйозний процес».

Найпростішим способом збільшення ресурсу двигуна є зміна налаштувань, але для того, щоб забезпечити безвідмовне функціонування протягом всього сезону, потрібні куди більш серйозні заходи. При цьому двигуни внутрішнього згоряння у WRC будуть працювати у комплексі із електродвигунами, тож робіт у мотористів в найближчі роки буде дуже і дуже багато.

26-04-2020 9461
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца