World RX, США: якби не Крістофферссон

Якби не присутність в серії непереможного Юхана Крістофферссона, ми були б свідками просто приголомшливої боротьби за чемпіонство, адже після гонки в американському Остіні пілотів, що знаходяться на другої-четвертої позиціях в загальному заліку, тобто Екстрьома, Сольберга і Баккеруда, розділяють усього чотири очки! Та й Себастян Льоб, який йде п’ятим, відстає не так вже сильно.

Ну а в Техасі ми нарешті побачили боротьбу за лідерство – Петтер Сольберг і Андреас Баккеруд, які почали гонку з першого ряду, стали єдиними, хто пройшов перше коло по основній траектоіі, а всі інші на чолі з Крістофферссоном вирушили на «джокер», причому Себастьян Льоб провалив старт, відкотившись з другого ряду на останню позицію.

Сольберг також не став затягувати з відвідуванням «джокера», щоб не дати можливості Крістофферссону мчати по чистій трасі і відігравати час. Але якщо Сольбергу вдалося повернутися на трасу лідером, то Андреас Баккеруд, що відправився на «джокер» трохи пізніше, виїхав з нього лише третім, позаду Крістофферссона.

Здавалося, що Сольбергу цілком під силу зберегти лідируючу позицію, але в одному з поворотів він помилився на гальмуванні, зісковзнув з траєкторії, втративши при цьому швидкість, і одразу опинився за спиною напарника по команді. Як сказав Петтер після фінішу, причиною помилки стала втома, накопичена по ходу уїк-енду.

А ось Себастьян Льоб під завісу гонки, навпаки, очуняв і зміг піднятися з шостої позиції на четверту. Втім, навіть цей результат змусив його переміститися в загальному заліку першості з четвертого на п’яте місце.

Результати фіналу:

1. Юхан Крістофферссон
2. Петтер Сольберг
3. Андреас Баккеруд
4. Себастьян Льоб
5. Тіммі Хансен
6. Маттіас Екстрьом

Турнірне становище після десяти етапів:

1. Юхан Крістофферссон – 281
2. Маттіас Екстрьом – 204
3. Петтер Сольберг – 202
4. Андреас Баккеруд – 200
5. Себастьян Льоб – 195
6. Тіммі Хансен – 178
7. Ніклас Грьонхольм – 124
8. Кевін Хансен – 113

01-10-2018 7896
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца