World RX. Льоб перемагає у Бельгії (ВІДЕО)

На третьому етапі World RX, який проходив у Бельгії, впевнено переміг Себастьян Льоб. Траса Jules Tacheny Mettet ще з 20-х років минулого століття і до останнього часу приймала мотогонки високого рівня, в п’яте стала місцем проведення бельгійського етапу World RX. Після напруженої боротьби в кваліфікаційних заїздах на старт фіналу вийшли три пари пілотів, що представляють PSRX Volkswagen Sweden, Team Peugeot Total і EKS Audi Sport. На першому ряду стартового поля розташувались Юхан Кристофферссон і Себастьян Льоб. Француз блискуче стартував, але вже на вході в перший поворот був досить агресивно атакований Баккерудом – норвежець, здавалося, ще трохи, і відтисне француза з першої позиції, але Льоб проявив залізну витримку, і Баккеруд вилетів за межі траси, опинившись на останньої позиції.

Протягом декількох кіл йшла напружена боротьба, вирішальну роль у якій грав вибір часу для проходження «джокера». Останній круг у якості лідера почав Екстрём, до самого кінця відтягнувший свій захід на довгу петлю «джокера». Однак повернувся з неї швед тільки четвертим.

Ну а Льоб отримав красиву перемогу і явно був щасливий своєму результату. За довгі роки нескінчених перемог у ралі такі емоції, здавалося, остаточно його покинули, але гонка в Бельгії показала, що перемога для Льоба все ще означає дуже й дуже багато.

Результати фіналу
1. Себастьян Льоб
2. Петтер Сольберг
3. Тіммі Хансен
4. Маттіас Екстрьом
5. Юхан Кристофферссон
6. Андреас Баккеруд

14-05-2018 5759
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца