World RX. Крістофферссон виграє перший етап сезону! ВІДЕО

На першому етапі World RX, який пройшов на трасі Каталунья Монтмело під Барселоною, фінішувавший першим Маттіас Екстрьом був дискваліфікований за те, що в першому повороті відправив в бар’єр з покришок Петтера Сольберга. Початок заїзду традиційно видався дуже напруженим – Льоб, який стартував четвертим, ставши після невеликого зіткнення на два колеса, злетів з траєкторії і програв би через це одну позицію, якби не опинився в бар’єрі з покришок Сольберг. Петтер був на внутрішній траєкторії і намагався прорватися крізь оборону Екстрьома, проте той досить грубим маневром виштовхнув норвежця з траси.

Чинний чемпіон Юхан Крістофферссон, який намагався атакувати Екстрьома, до останнього моменту зберігав свого «джокера» і використовував його буквально на самому фініші. Завдяки тому, що швидкість на виході з «джокера» більш висока, ніж у конкурентів, Юхан миттєво наздогнав Маттіаса і йому зовсім трохи не вистачило для того, щоб вийти на перше місце.

Однак судді, вивчивши після фінішу відео з подією в першому повороті, дискваліфікували Маттіаса Екстрьома і Крістофферссон став переможцем гонки.

Маттіас Екстрьом: «Я був попереду. Так, було зіткнення, але я його практично не відчув, я їхав по своїй траєкторії».

Петтер Сольберг: «Томас був попереду буквально ось на стільки (руками показує проміжок в 10 сантиметрів) і не міг не бачити мене».

Окремо хочеться сказати про Льоба, який провалив кваліфікаційні заїзди і потрапив до фіналу лише завдяки командній тактиці – француз після всіх пригод став другим і заробив 5 балів.
Наступна гонка відбудеться 28 квітня в Португалії.

Результати фіналу

1. Юхан Крістофферссон
2. Себастьян Льоб
3. Андреас Баккеруд
4. Ніклас Грьонхольм
5. Петтер Сольберг

16-04-2018 6665
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца