В M-Sport вирішили не відмовлятися від нового аеродинамічного пакету

Перед гонкою у Фінляндії команда M-sport пов’язувала великі надії з новим аеродинамічним пакетом, розробленим для Fiesta і встановленому тільки на автомобілі Себастьяна Ожьє. Сунінен і Еванс стартували на автомобілях в старій конфігурації. Більш того, в Фінляндії Ожьє використовував нові амортизатори Sachs замість Reiger, що застосовуються в M-Sport. Француз явно щосили намагається знайти області, поліпшення в яких приведуть до виграшу часу. Однак всі ці намагання поки завершилися провалом, і в підсумку колеги по команді ще й змушені були пропускати Себастьяна вперед, щоб він міг набрати якомога більше очок.

Себ грав з налаштуваннями, але так і не зміг домогтися високої швидкості, тож почалися розмови про те, що на гонці в Німеччині Ожьє повернеться до використання старого аеродинамічного пакету, а новий в цей час будуть доопрацьовуватись. Однак M-Sport ці підозри спростувала.

Себастьян Ожьє: «Ми очікували, що все це буде працювати краще. У минулому році наш автомобіль добре виглядав в Фінляндії – кожен екіпаж команди демонстрував кращі часи на спецдільницях. Цей аеродинамічний пакет був багатообіцяючим, тож я здивований. Схоже, це був найповільніший автомобіль з усіх. Я взагалі не міг ні на що розраховувати, і нам потрібно проаналізувати, чому так сталося».

Як би там не було, але головний претендент Себастьяна по боротьбі за чемпіонський титул провів ще гіршу гонку – якщо Ожьє, завдяки допомозі однокомандніков, які його пропустили, фінішував п’ятим, то Тьєррі Невіль дістався фінішу лише на дев’ятій позиції. Таким чином, відставання француза скоротилося до 21 очка, які при сприятливому збігу обставин можна відіграти за одну гонку.

Себастьян Ожьє: «Це єдиний позитивний результат, отриманий нами цих вихідних. Адже саме це (скорочення відставання) є нашою головною метою. Тож скільки б не було негативу, шість очок до заліку чемпіонату – це все-таки добре».

02-08-2018 3015
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца