Дакар-2018, етап 4: прев’ю

Четвертий день Дакар-2018 – це нові-старі пригоди для учасників змагань. Із повернення Перу у марафон було зрозуміло, що перший тиждень стане справжнім випробуванням для гонщиків, і з кожним наступним етапом їм буде дедалі важче, оскільки втома все більш накопичуватиметься.

Сьогодні учасників очікує 330-кілометрова «кільцева» спецділянка зі стартом та фінішем у Сан-Хуан-де-Марконі. Місцевість буде дуже схожою на ту, що була в околицях Піско, тому пілотам знову треба буде долати дюни та швидкісні секції з нерівною поверхнею – на подібних ділянках було вже чимало переворотів.

Змагання розпочнуть мотоциклісти. Причому, на відміну від інших днів, вони розпочинатимуть боротьбу групами по 15 пілотів. Подібне стосується і позашляховиків із вантажівками, але з меншими групами: одночасно стартуватимуть по чотири та два екіпажі відповідно.

Що цікаво, у заліку вантажівок одночасно рушать із місця Едуард Ніколаєв та Федеріко Вільягра – це два абсолютних фаворити заліку, оскільки інші програють більше 50 хвилин.

09-01-2018 2149
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца