Стрімкий наступ Вільягри (ВІДЕО)

Здається, ралійний чемпіонат Аргентини готовий в черговий раз продемонструвати, що ініціатива в ньому досі належить ветеранам минулих років. Як відомо, вже більше десяти років поспіль (точніше, якраз з 2006 року) вищі титули регулярно записували на свій рахунок лише два пілоти, які мають найбільший досвід виступів в чемпіонаті світу – Федеріко Вільягра і Маркос Лігато. Останнім часом начебто почали підтягуватися нові і досить перспективні гравці – наприклад, Алехандро Кансоі, Ніколас Діас, Херонімо Паділья… Але зазвичай межею їх досягнень ставали перемоги на окремих етапах та друге або третє місце за підсумками сезону – чемпіонат все одно вигравали незмінна пара грандів. В цьому році, здавалося, нарешті розпочався процес зміни поколінь – Маркос Лігато завершив свою кар’єру, Федеріко Вільягра вже пару років, як потрапив в «смугу нестабільності». І на початку сезону перевага начебто виявився на боці нових сил – Кансіо і Падільї…

Але вже після кількох етапів співвідношення сил почало поступово змінюватися – Федеріко Вільягра раптом прокинувся і почав стрімко наводити порядок на своїй території. Черговий удар він наніс на недавньому Rally de Toledo, де спромігся здобути повний комплект очок (всього 54 бали – 2 за старт, 3 за фініш, по 12 за кожен виграний день і 25 за перемогу) і нарешті став новим лідером чемпіонату Аргентини (281 пункт проти 257 у Алехандро Кансіо). Звичайно, поки зарано поспішати з привітаннями для знаменитого «Ель Койота», бо попереду ще три етапи, серед них як мінімум один з коефіцієнтом 1,5… Але все ж нинішній темп Федеріко дійсно справляє враження – адже в п’яти останніх стартах він здобув три перемоги і два других місця! Якщо Вільягра збереже такий темп в останніх гонках сезону – зупинити його буде майже нереально… Цікаво, що в минулі вихідні в групі лідерів гонки знову засвітився екс-тенісист Давід Налбандян, який зараз пілотує новий Chevrolet Onix Maxi Rally Turbo – він вже вдруге в цьому році фінішував п’ятим в абсолюті. Але справжні можливості цього автомобіля оцінити поки складно – все ж чотири сходу в семи стартах взагалі не тішать…