RallyRACC Catalunya, СУ14: La Garde meurt mais ne se rend pas!

Гвардія вмирає, але не здається. Легендарну фразу, виголошену французьким генералом Камбронном у 1815 році в битві при Ватерлоо, Льоб, напевно, знає ще зі шкільних уроків історії. У команді Hyundai Себ якраз і є тією самою легендарної гвардією, яку кидають в найскладніші місця битви. Але схоже, настав момент, коли гвардія безсила – перед стартом дня була цілком реальна надія на контратаку француза і бій з Оттом Тянаком (третє місце на спецділянці), проте на першому допі Себ програв естонцю цілих 7,5 секунди, посівши лише дев’яте місце.

Себастьян Льоб: «Багато ковзав. Може, покришки холодні, не знаю…»

Немає сумнівів, що Себ і Данос боротимуться до останнього метра, і ми цілком можемо сподіватися на диво в їхньому виконанні, але тепер надії на це чудо значно ослабли.

А ось Ньовілль і Сордо, що зайняли перше і друге місця на спецділянці, показали Тянаку, що хоча б трохи розслабитися на фініші гонки йому не вдасться – Ньовілль виграв у Отта 1,1 секунди, а Сордо – 0,7. Так, зовсім небагато. Але при тій щільності боротьби, яку ми бачимо, навіть половина секунди є відчутною.
Відразу розповівши про боротьбу на допі, давайте згадаємо і про конфігурацію спецділянок неділі. На гонщиків чекають два кола по два допи. Перший – 16-кілометровий Riudecanyes, найзнаменитішим місцем на якому є перехрестя, де машини з року в рік у дріфті крутять п’ятаки на кільці. Другий – 20-кілометровий La Mussara, що об’єднує довгу ділянку класичного гірського серпантину і дуже ходові фрагменти з виїздом на широку автомобільну трасу.
Будемо сподіватися, що там гвардія все ж дасть бій.