Rallye de Monte-Carlo, СУ14: Ньовілль очолює гонку

Тьєррі Ньовілль виграв другу спецділянку дня і очолив гонку! І це при тому, що, за словами бельгійця, «цей доп не створений для Hyundai». Якщо раніше екіпажі вигризали один у одного по парі секунд, то зараз Ньовілль виграв в Еванса 5,4, а в Ож’є – 6,5 секунди. І тут мова йде вже не лише про швидкісну, але й про психологічну перевагу, адже вчора складалося відчуття, що пара екіпажів Toyota буде недосяжною для конкурентів. І ось – Еванс програє Ньовіллю чотири секунди, а Ож’є відстає вже на 11,2. До того ж, Ньовілль виграв на обох, різних за характером спецділянках, то ж складно сподіватися на якусь зміну балансу сил в трійці лідерів.

А ось другий екіпаж Hyundai Motorsport зіткнувся з серйозними проблемами – покришок софт на автомобілі Себастьяна Льоба вистачило лише на один спецділянку, а вже на другій вони були, за визнанням француза, «повністю зруйновані». В результаті передня вісь автомобіля не тримала дорогу і Hyundai француза втратив близько 30 секунд, вилетівши з траси.

Теєму Сунінен відіграв ще одну позицію, випередивши Мадса Остберга і тепер має шанс піднятися на восьмий рядок абсолюту – для цього потрібно за 35 кілометрів відіграти у Еріка Камійї 42 секунди. В принципі, завдання для фіна цілком здійсненне.

В WRC 2 справи для Hyundai складаються не так добре, як у “дорослому” заліку – через аварію припинив боротьбу Вейбю.