Rally Turkey, СД4: турецькі гірки

Гонка в Туреччині продовжує радувати боротьбою і постійними змінами в турнірній таблиці. Як ми і припускали, загострилася боротьба за лідерство поміж Бріном і Міккельсеном – на останньому і найкоротшому допі кола норвежець пішов в атаку, став кращим на спецділянці і за 12,57 кілометри виграв в ірландця майже 10 секунд, чого цілком вистачило для завоювання першого рядка загального заліку. А ось Брін зміг фінішувати лише дев’ятим – на старті спецділянки він сильно вдарився переднім лівим колесом і взагалі вважав, що їде з проколом, однак, як виявилося на фініші, покришка витримала. Нащастя, автомобілі з фінішу цього допа відправляються на сервіс, тож навіть якщо в Citroen C3 WRC Бріна і є пошкодження, на сервісі їх усунуть.

Слідом за Міккельсеном на цій спецдільниці фінішували Ожье, Ньовілль, Остберг, Тянак і Лаппі, проте всі вони зберегли свої позиції в загальному заліку. А ще одним невдахою на цій спецдільниці став Ярі-Матті Латвала – фін, хоча і не має явних проблем, не може їхати з досить високою швидкістю. Показавши на допі лише десятий результат, Латвала поступився п’ятою позицію Паддону.

Ярі-Матті Латвала: «Не розумію. Я вважав, у нас непогана швидкість. У мене немає шансу і я вкрай здивований. Одна з причин – брак зчеплення з дорогою».

У WRC2 лідирує Хеннінг Солберг, виграючи 2,9 секунди в Копецки і 7,9 – в Тідеманда.