Rally Turkey, СД14: Citroen скидає темп

38,6 кілометри заключного дня гонки розділені на спецділянки наступним чином: відкриває і закриває день доп Marmaris протяжністю сім кілометрів, а другою і третьою спецділянками стануть Gökçe і Çiçekli (11,3 і 13,2 км відповідно). Причому, сервісу сьогодні вже не буде.

За підсумками вчорашнього дня головна інтрига полягала в боротьбі між Ож’є та Лаппі – фін, який виграв заключний доп суботи, поступався лідеру команди всього 0,2 секунди. Звичайно, ні в кого, в тому числі – і у самого Лаппі, не було сумнівів з приводу того, що яким би не був результат на трасі, у підсумку все одно доведеться пропустити Себа вперед. То ж фін цілком розсудливо скинув темп, на семи з половиною кілометрах поступившись вигравшому доп Тянаку 9,4 секунди. Скинув темп і Ож’є – за ним п’яте місце і майже чотири секунди програшу естонцеві. Дуже цікаво побачити результат Тянака на наступному допі, адже тоді можна буде з упевненістю пояснити його швидкість на СУ Marmaris – при повній відсутності боротьби за позицію Отту необхідно берегти покришки на PowerStage, а він, тим не менше, їде дуже швидко. І якщо на двох наступних спецділянках лідер першості не буде так летіти, то пояснення його швидкості на СД Marmaris залишиться тільки одне – на ранковому допі Отт відпрацьовував максимально швидке проходження вирішальної спецділянки дня.

Другим протистоянням у топ-10 була дуель поміж Міккельсеном і відстававшим від нього на 9,8 секунд Суніненом. Але на цьому допі фін поступився норвежцю трьома із половиною секундами, зізнавшись, що вельми розчарований своїм результатом. Проте, можливість відігратися у Сунінена поки ще є.