Rally Finland, СД13: Латвала – знову лідер

Боротьба серед екіпажів Toyota Gazoo Racing йде просто фантастична – цього разу найшвидшим на спецділянці став Кріс Мік, а Ярі-Матті Латвала, що фінішував другим, повернув собі лідерство, вигравши у показавшого третій результат Тянака лише 0,7 секунди! Тепер фін випереджає естонця на 0,2 секунди. Ну а всі три екіпажі команди вміщуються у інтервал 0,6!

Лаппі ж, програвши Міку майже 6 секунд, трохи відстав і в боротьбу біло-червоних не втручається. За визнанням фіна, він йде на межі, але з огляду на кращу стартову позицію Тянака, боротися з ним не може. Зате Брін, як ми і припускали, впевнено випередив Міккельсена і повернув собі п’яту позицію, знову ставши кращим з трьох пілотів своєї команди.

Прискорився діючий чемпіон – після того, як на минулому допі Брін втратив час через помилкове спрацьовування датчика тиску в одній з покришок, у Ож’є, здавалося, був шанс випередити ірландця. На цій спецдільниці Себ дійсно був швидшим за Бріна, але всього лише на 0,4 секунди, чого, звичайно ж, виявилося недостатньо для випередження. Проте француз наблизився до Міккельсена – між ними тепер лише 0,8 секунди.

Наступною спецділянокою буде легендарна Ouninpohja, конфігурація якої в цьому році відрізняється від класичної, а тому і назва у допа інша – Kakaristo.