Перші «пристрілки» (ВІДЕО)

Зараз в чемпіонаті Аргентини поступово вибудовується нова ієрархія пілотів – якщо за останні десять років першість була повністю віддана на відкуп Федеріко Вільягрі і Маркосу Лігато, то зараз все різко змінилося… По-перше, Лігато остаточно підтвердив завершення своєї ралійної кар’єри (між іншим, і через проблеми зі здоров’ям). По-друге, Вільягра ніяк не може видряпатися з того провалу, в який потрапив більше року тому. Нема нічого дивного, що за таких умов на перший план дуже активно рвуться нові претенденти на титул, які отримали чудовий шанс стати новими грандами – наприклад, Херонімо Паділья (минулорічний віце-чемпіон), Ніколас Діас… Та й інші екіпажі теж все частіше нагадують про себе – в 2016-2017 роках відмінно діяв екс-тенісист Давід Налбандян (зараз він обкатує новий Chevrolet Onix MR і поки не може похвалитися подібною результативністю, як раніше). І не дуже-то зрозуміло, хто ще з другого ешелону може раптом «вистрілити».

На Rally de Tafí del Valle (другому етапі чемпіонату Аргентини) нагадав про себе Мігель Бальдоні – свого часу його якось відсунули на другий план, незважаючи на те, що він уже кілька років поспіль регулярно завершує сезон в Топ-5. Але зараз Бальдоні змусив всіх згадати, що свого часу він здобув чотири перемоги на етапах національної першості і двічі потрапляв на подіум за підсумками сезону (віце-чемпіон в 2012 році і третій в 2015 році) – в минулі вихідні Мігель здобув свою ювілейну, п’яту в кар’єрі перемогу і включився в погоню за чемпіонським титулом. Але поки що за сумою двох етапів перемагає не чиста швидкість, а саме Її Величність Стабільність – Херонімо Паділья став єдиним, хто в обох раундах фінішував на подіумі, завдяки чому став новим лідером аргентинської першості (на його рахунку вже 71 пункт, тобто на 11 очок більше, ніж у Ніколаса Діаса, переможця першого етапу). Можна навіть не сумніватися – цього року буде дійсно «спекотно»!