Парагвайський реванш Skoda Fabia R5 (ВІДЕО)

Нещодавно в ралійному чемпіонаті Парагваю, який вже давно заробив репутацію головного «заповідника» для R5 в Південній Америці, почала здійснюватися невелика «революція». У традиційну боротьбу Ford Fiesta R5 і Skoda Fabia R5 (до якої з минулого року намагається долучитися Алехандро Галанті на прототипі Toyota Etios R5) несподівано вдерся новий-старий фаворит – Дієго Домінгес, який вже не раз ставав чемпіоном Парагваю і CODASUR (він вже більше року не з’являвся на ралійних трасах), пересів на Hyundai i20 R5 і якомога швидше спробував перехопити ініціативу. Атака Домінгеса була насправді результативною – він виграв два перших етапи парагвайської першості і миттєво зупинив успішну серію Skoda Fabia R5 (якраз на млада-болеславських автомобілях в 2016-2017 роках було здобуто десять перемог поспіль). Після такого стартового феєрверку всім негайно стало цікаво – хто встигне взяти реванш першим (Skoda, Ford або Toyota) і коли це саме станеться?

Відповідь на ці питання не змусила на себе чекати – третій раунд чемпіонату Парагваю, Petrobras Rally de Santani, швидко змінив ситуацію, причому як на трасі, так і в загальному заліку першості. Стартовий день ралі Дієго Домінгес програв – показав тільки третій час, після Густаво Саби (Skoda Fabia R5) і Алехандро Галанті (Toyota Etios R5), та ще й з відставанням понад півхвилини від лідера. А вже наступного дня Домінгес зазнав остаточної поразки – невдало зрізав віраж, пошкодив радіатор і змушений був зійти через перегрів двигуна. У підсумку, діючий чемпіон Саба повністю використав всі ці «подарунки» з боку суперника і довів гонку до переможного фінішу, що дозволило йому набрати відразу 30 очок (з 32 можливих) і вийти на першу позицію в загальному заліку чемпіонату Парагваю – зараз Густаво в битві з Дієго веде з рахунком 64:56 по очках. На третє місце за сумою трьох етапів піднявся Галанті, але його відставання від лідера поки становить 27 очок…