Eurolamp WRT на Rallijs Sarma: лише бронза

Після другого етапу Чемпіонату Естонії екіпаж Eurolamp World Rally Team зберіг за собою позицію лідера першості. При цьому за підсумками Rallijs Sarma Валерій Горбань і Сергій Ларенс піднялися на третю сходинку подіуму.

Як і очікувалося, рівень конкуренції на етапі в Гулбене був на вкрай високому рівні. З перших кілометрів ініціативу захопив екіпаж Миколи Грязіна, який виграв всі спецділянки і, в підсумку, – цілу гонку. А ось за друге місце дуету Eurolamp WRT довелося вести щільну боротьбу не тільки з Егоном Кауром, але і з Райнером Аусом. Валерій Горбань і Сергій Ларенс показали другий час на СД1 і СД4, а на СД5 і СД6 – третій час. При цьому результати були дуже щільними – навіть коли екіпаж української команди фінішував з четвертим часом на СД2 і СД3, програш суперникам становив лічені секунди. В результаті, після п’яти спецділянок Горбаня і Ларенса від другого місця відділяло менше секунди, після шести – трохи більше п’яти секунд.

Переломний момент фактично трапився на дистанції СД7, на якому в протистоянні з Егоном Кауром було програно 9 секунд.

“Гонка було дуже щільною, з гарною конкурентною боротьбою. Але занадто великого програшу на одній зі спецділянок виявилося досить, щоб практично втратити шанс поборотися за друге місце. Після цього ми їхали в більшій мірі з прицілом на надійність”, – розповів після фінішу Валерій Горбань.

“Дві заключних спецділянки, що проходили в темний час, виявилися окремим непростим завданням. Йшов сніг, в результаті, сліпило світло власних фар, крім того, було слизько… Так що, умови були важкими… Але ми раді, що зберегли лідируючу позицію в Чемпіонаті…”

Слід зазначити, що, оскільки перші два етапи Чемпіонату Естонії були спареними з етапами Чемпіонату Латвії, наразі Валерій Горбань і Сергій Ларенс очолюють турнірні таблиці обох першостей. Наступний етап Чемпіонату Естонії, Tallinna Rally, відбудеться 11-12 травня.