У великій компанії

Вже цього тижня Eurolamp World Rally Team чекає найбільш значуща гонка сезону – Rally Estonia.

У Rally Estonia немає колишнього статусу етапу Чемпіонату Європи, але воно може похвалитися світовими ралійними зірками у списку екіпажів, що стартують: Оттом Тянаком, Хейдоном Паддоном і Крейгом Бріном. Всі заводські екіпажі виступатимуть на таких самих автомобілях, що і у Чемпіонаті світу. Ніхто не приховує, що естонський етап для світових зірок – це тренування перед фінським етапом Чемпіонату світу з ралі.

Екіпаж Валерія Горбаня і Сергія Ларенса має на цю гонку інші завдання – зберегти і зміцнити лідерство в чемпіонатах Латвії та Естонії. Завдання це досить складне, враховуючи, що крім Георга Гросса на Ford Fiesta WRC в Естонії стартуватимуть 14 екіпажів на техніці категорій R5 і Proto. Знову вийде на старт Карл Крууда – естонець відмінно знає характер місцевих доріг і може бути дуже небезпечним суперником. Фінський десант Ярі Хуттунена та Еріка Пітарінена також може здивувати конкурентів, адже швидкості на таких доріжках фінам не позичати.

Два повноцінних дня гонки і майже 150 кілометрів гоночної дистанції чекають на екіпажі в суботу та неділю.

Тривимірні дороги Rally Estonia завжди манили безліч екіпажів з різних куточків Європи. У списку заявлених – понад сто екіпажів з дванадцяти країн світу. І результати перших пристрілок ми побачимо вже скоро – у п’ятницю, коли пройде шейкдаун.

 

10-07-2018 3786
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца