Тьєррі Ньовілль: краще вже хай Тянак буде в Hyundai, ніж в Toyota

Хвиля чуток про перехід Отта Тянака до Hyundai, що прокотилася під час іспанського етапу чемпіонату світу, поки так і не знайшла підтверджень – всі учасники процесу або відмовчуються, або заперечують факт підписання договору. Схоже, що Toyota відмовилася від істотного збільшення гонорару Отта Тянака, а естонця не влаштовує, що він отримує набагато менше грошей, ніж Ож’є в Citroen або Ньовілль в Hyundai. Ну а серед тих, хто заперечують факт угоди, гучніше за всіх звучить голос Андреа Адамо, який заявляє, що замість питання про те, коли Тянак приєднається до Hyundai, правильніше було б питати, чи приєднатися він до команди Адамо взагалі.

Виданню autosport.com, яке одним з перших повідомило про зміну команди естонцем, Андреа Адамо сказав: «Якщо ви вірите в те, що написали, значить, Hyundai заслуговує на таку довіру (з боку чемпіона світу – прим. ред.), і я просто щасливий цьому».

Лідер Hyundai Motorsport, Тьєррі Ньовілль, також висловлює радість з приводу того, що відбувається, при цьому, щоправда, не підтверджуючи факту самого переходу.

Тьєррі Ньовілль: «Я дуже відкритий. Як я і казав раніше, краще, щоб Тянак був проти мене в Hyundai, ніж проти мене в Toyota. По-перше, з його знаннями Hyundai зможе розвиватися швидше, а по-друге, присутність Танака в команді демонструє мотивацію Hyundai на майбутнє. Це все, що мені потрібно для перемоги в гонках. Мені вигідно це підписання контракту, мені потрібні швидкі партнери по команді, і нам потрібен розвиток».

По ходу сезону Ньовілль, та й не тільки він, не раз говорили, що дуже складно боротися з Тянаком і з Toyota. Можливо, перехід естонця в Hyundai дійсно змінить баланс сил в протистоянні з Тьєррі.

29-10-2019 3390
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца