Тянак і Ньовілль про майбутню гонку

Колеги за Hyundai Motorsport Отт Тянак і Тьєррі Ньовілль вигравали шведський етап у 2019 і 2018 роках і прекрасно знають, що потрібно для перемоги у Вермланді. Ось тільки умови, у яких проходили дві минулі гонки, дуже відрізняються від тих, які, судячи з усього, будуть в цьому році. До того ж, Отт Тянак після вражаючої аварії в Монте-Карло навряд чи буде їхати в режимі flat out. Та й стартова позиція естонця, швидше за все, зіграє проти нього: якщо на дорозі не з’явиться товстого сніжно-льодового шару, то Отту доведеться їхати розритим кам’яно-грунтовим покриттям, скидаючи швидкість і стрімко втрачаючи шипи.

Отт Тянак: «Після Монте з кожним днем я відчував себе краще. Ми засвоїли дуже хороший урок і тепер знаємо, що кожного разу, стартуючи на новій секції, нам дійсно потрібно бути зосередженими більш, ніж раніше. Пілотаж у Швеції завжди дуже особливий, тим більше – при низьких температурах. Зчеплення шипованих покришок з дорогою надзвичайно високе і це дарує прекрасні відчуття. Нам буде важливо відігратися по очках і поступово прискорюватися. Це буде наш дебют поза асфальтом з Hyundai, але я сподіваюся, що ми зможемо домогтися гарного результату».

А ось Тьєррі Ньовілль, який стартує першим, отримає відчутну перевагу, якщо на спецділянках буде лише тонкий шар льоду.

Тьєррі Ньовілль: «В ідеальному Rally Sweden має бути багато снігу, величезні замети і товстий шар льоду на дорогах. І це були б найкращі умови для швидкої і впевненої їзди, що дозволяє отримати максимум від автомобіля. Коли дорога замерзла, як слід, шипи прекрасно тримають машину, і ви просто не можете вилетіти. Але якщо снігу буде менше, ніж в попередні роки, їхати на спецділянках буде досить складно. Наші шини дуже вузькі і високі, тому на гравійних допах вони не будуть працювати, як слід, і нам буде дуже нелегко. При відсутності заметів та із зростанням швидкості через відсутність льоду гонка буде ставати все менш і менш цікавою, то ж ми тримаємо пальці схрещеними, сподіваючись на велику кількість снігу».

11-02-2020 4957
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца