Цисла: всі організатори, включаючи Італію, готуються до гонок за планом

Пандемія COVID-19 поки не сильно вплинула на проведення чемпіонату світу з авторалі – гонка в Мексиці встигла «проскочити» до початку низки змін і переносів змагань, відбувшись незначним скороченням дистанції, а етап в Аргентині відкладений, але не скасований. Промоутер першості обіцяє, що рішення про подальші дії буде прийнято і оголошено зовсім скоро – в перший тиждень квітня.

На цей час відомо, що SpeedAgro Rally Argentina, яке мало відбутися 23-26 квітня, тепер може пройти лише в жовтні-грудні. Уряд Італії оголосить про ситуацію в країні і подальші плани 25 березня, а уряд Португалії – в період з 3 по 8 квітня. Уряд Кенії, кордони якої зараз також закриті, оголосить про свої плани через місяць.


Олівер Цисла: «В даний час все організатори будуть продовжувати підготовку до проведення своїх етапів, як якщо б це відбувалося в нормальних умовах. Це стосується і Італії.

Зараз ми чекаємо на перший тиждень квітня, коли більшість урядів приймуть нові рішення і нові оцінки ситуації в їх країнах. Саме це нам потрібно для побудови наших планів. Все інше зараз неактуально».

Хочеться додати, що тут на користь промоутера сильно грає розташування італійського етапу чемпіонату світу – якби він базувалася не на острові, розташованому, до того ж, на півдні країни, то долю гонки напевно було б вирішено.

21-03-2020 4346
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца