Toyota задоволена результатом на Ралі Монте-Карло

Томмі Мякінен залишився задоволеним підсумками Ралі Монте-Карло. Команда Toyota розпочала сезон із подвійного подіуму: новачок Отт Тянак фінішував другим, а Ярі-Матті Латвала – третім.

При цьому перед останньою спецділянкою Есапекка Лаппі посідав четверте місце, але помилка вибила його за межі Топ-5. Проте на тлі чудової гонки для команди ці неприємності не надто розчаровують.

«Допоки це найкращий результат команди, оскільки ми виступали не вдома», – сказав Томмі Мякінен, враховуючи, що у 2017-му Ярі-Матті Латвала переміг у Швеції, а Есапекка Лаппі – у Фінляндії.

«Минулого року ми були вдома у Фінляндії та, звісно, там досягли чудового результату. Але наразі ми залишили домівку – і це говорить про рівень наших пілотів. За виключенням помилки Есапекки Лаппі на останній спецділянці, в цілому ми проїхали гонку без проблем».

Мякінен залишився враженим виступом Отта Тянака, який, незважаючи на брак досвіду за кермом Toyota, зумів здобути високий результат.

«Я був дуже-дуже здивований. Він був зосереджений на своїй роботі та уникнув неприємностей. Я розмовляв з інженером – він був повністю задоволений співпрацею. Він сказав, що з Оттом легко працювати.

Велика вдячність усій команді. Вони надали пілоту величезну підтримку, щоб йому було простіше влитися у колектив. Він провів лише чотири дні на тестах у подібних умовах, він швидко вивчив машину».

01-02-2018 4366
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца