Toyota підтвердила плани Аль-Аттії у WRC

На початку лютого з’явилися небезпідставні чутки про те, що Нассер Аль-Аттія все ж близький до повернення за кермо техніки WRC. Після взагалом успішного виступу на «Дакарі», де він став другим позаду Карлоса Сайнса на Peugeot, катарець зробив усе, щоб розширити співпрацю зі своєю командою Toyota.

Інформацію про наміри Аль-Аттії підтвердив керівник ралійної команди Toyota Томмі Мякінен. І не просто підтвердив, а оголосив, що четверта машина Yaris WRC вже фактично готова до старту Ралі Аргентини, що відбудеться наприкінці квітня. Особливість цієї гонки полягає в тому, що техніка туди відправляється далеко не за один тиждень до старту, тому ця інформація означає лише одне – наразі мова йде про деталі, які згодом сторони остаточно узгодять.

«Ми продовжуємо дискутувати з Нассером. Нічого ще не вирішено, однак до Аргентини ми вже підготувалися. Але він буде лише приватним пілотом, тобто не нашим четвертим офіційним екіпажем. Ми готуємося до стартів трьома машинами, але також підготуємо четверту – та допоможемо з обслуговуванням його автомобіля. Ми спробуємо розмістити всі наші машини поруч у сервісному парку – це буде краще з логістичної точки зору», – цитує Мякінена видання Motorsport.com.

«Мова йде про п’ять чи шість етапів. Спершу буде Аргентина, потім – Португалія та Сардинія. Що далі – допоки неясно. Присутність Нассера буде важливою з комерційної точки зору. Це також піде на користь його досвіду. Не знаю, чи він найшвидший пілот, але точно знаю, що саме він робить в ралі».

25-02-2018 3649
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца