Tour de Corse, СД12. Ньовілль очолює гонку!

Перед фінішем дня верхню частину таблиці загального заліку гонки дуже сильно трусонуло – жоден з чотирьох лідируючих екіпажів не зберіг своєї позиції! Якщо 11 доп став переламним для гонки, то на 12-му ми побачили логічний розвиток подій – Ньовілль на спецділянці знову був швидшим за лідируючого в загальному заліку Еванса. Ну а при дистанції допу, що наближається до півсотні кілометрів, перевага в швидкості дозволила Ньовіллю і відіграти 11,5 секунди, і відірватися на 4,5. Еванс закінчив СД Castagniccia тільки п’ятим, але був вкрай здивований, оскільки, як він зізнається, на протязі допу було відчуття, що все йде нормально, а швидкість досить висока. У будь-якому випадку, можна не сумніватися, що завтра Елфін докладе максимум зусиль для того, щоб здобути другу в кар’єрі перемогу.

Дані Сордо кілька затьмарив радість команди від виходу на першу позицію Тьєррі Ньовілля: іспанець поступився третім місцем Себастьяну Ож’е. Найцікавіше, що, як і в випадку з Евансом, він не робив помилок і не мав технічних проблем.

Дані Сордо: «Ніяких помилок. Просто інші пілоти були на цьому допі швидшими. У тому числі і Ож’є. Ось в чому причина».

А ось у Ож’є проблема якраз була! На Citroen C3 WRC відмовив антілаг. Протягом 2-3 кілометрів Себастьян змушений був їхати без нього, а коли антілаг раптом включився знов, француз мало не вилетів з дороги, бо не був готовий до такого різкого «зцілення». На щастя, відразу після фінішу спецділянки машини потягнулися до сервісу, де механіки спробують знайти причину. Однак, якщо зараз все працює, як слід, не факт, що проблему буде виявлено і усунено. А значить, не можна бути впевненим у тому, що завтра потужність на машині чинного чемпіона не впаде знову.

Фінішувавший на допі третім Тянак відіграв одну позицію після свого недавнього провалу, відсунувши Лаппі з шостого на сьоме місце. До Сунінена, який йде попереду, тепер 22,4 секунди, і завтра нас чекає відразу три фантастичні дуелі: Еванс проти Ньовілля, Сордо проти Ож’є та Тянака проти Сунінена.

Становище після СД12
1. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) 2: 56.50,0
2. Еванс/Мартін (GB, Ford Fiesta WRC) +4,5
3. Ож’є/Інграссія (F, Citroen C3 WRC) +44,8
4. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +49,9
5. Сунінен/Салмінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +1.32,1
6. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +1.54,5
7. Лаппі/Ферм (FIN, Citroen C3 WRC) +1.59,3
8. Льоб/Елена (F / MC, Hyundai i20 Coupe WRC) +3.21,4
9. Мік/Маршалл (GB, Toyota Yaris WRC) +3.55,9
10. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +6.35,4

30-03-2019 2976
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца