Tour de Corse, СД10: схід Міка!

До кінця другого дня боротьба, в якій рахунок йде на десяті частки секунди, явно змусила пілотів нервувати і робити помилки. І найбільш «нестійкі» покинули боротьбу – спочатку вдарив автомобіль Латвала, а тепер і Кріс Мік. Британець, який на попередньому допі зрівнявся із Ньовіллєм, помилився і вилетів з дороги без шансів на неї повернутися. З екіпажем все гаразд, але душевний стан Міка важко собі навіть уявити.

Тянак, який відчув реальну загрозу з боку Лаппі, також прискорився і в підсумку пара екіпажів Toyota Gazoo фінішувала на допі із абсолютно однаковим результатом! Важко сказати, в який раз у цьому ралі ми спостерігаємо ситуацію, коли навпроти прізвищ пілотів стоять однакові цифри. Буквально в огляді минулого допу ми згадали, що таке положення вже навіть не дивує. Така боротьба – це просто свято для вболівальників, але пілотів вона напевно вимотує до моторошного стану.

До речі, успіх Тянака на цій спецдільниці дозволив йому не тільки зберегти перевагу над Лаппі, але і обійти Т’єррі Нmjвілля. Однак розрив між ними становить всього 0,1 секунди! Посеред цієї битви якось непомітно лідирує в гонці Себаст’ян Ожьє. Француз явно скинув темп – цей доп він проїхав із восьмим результатом. На фінальний день Себ зміг забезпечити собі більш-менш відчутну перевагу у 45 секунд і, якщо в справу не втрутяться неприємності на зразок проколів коліс або технічних неполадок, цей запас дозволить йому впевнено оформити перемогу.

Становище після СД10
1. Ожьє/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) 2: 43.07,7
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +44,5
3. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +44,6
4. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +54,9
5. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +1.46,7
6. Еванс/Міллс (GB, Ford Fiesta WRC) +1.49,8
7. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +2.13,5
8. Копецьки/Дреслер (CZ, Skoda Fabia R5) 8.22,9
9. Андольфі/Скаттоліні (I, Skoda Fabia R5) +11.27,2

 

07-04-2018 3039
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца