Tour de Corse: причина аварії Кріса Міка – помилка штурмана.

Після вильоту Кріса Міка у фінальній частині гонки, йому пригадали всі його попередні аварії. Так, він дійсно доволі часто дивував несподіваними сходами, проте цього разу провини пілота в аварії немає. Автомобіль вилетів з траси через те, що штурман замість повороту під третю передачу прочитав поворот під п’яту. І від Кріса тут вже нічого не залежало. Нагадаємо, що на попередній спецділянці Мік в абсолютному заліку показував абсолютно однаковий час із Т’єррі Ньовіллєм, розділяючи з бельгійцем другу позицію. А враховуючи, що ця шалена боротьба тривала вже протягом не однієї спецділянки, можна уявити собі напруження в екіпажах.

В інтерв’ю виданню wrc.com Кріс Мік сказав: «Це була щільна боротьба за одну секунду, і ми дуже старалися. На жаль, Пол трохи помилився в стенограмі, назвавши дуже швидкий поворот, якого там насправді не було. Подібного ніколи не траплялося раніше, але це ралі … Ми – екіпаж, і він був зі мною багато разів, коли я допускав помилки».

Нейгл також був налаштований вельми філософськи, пояснюючи причини аварії: «Там послідовність з трьох лівих поворотів – під п’яту передачу, і потім два під третю. Я на мить помилився – і ми опинилися на узбіччі. Це моя помилка, але ми перемагаємо і програємо разом. Саме так це і відбувається».

Ну а в неділю екіпаж Міка завоював два очки на заключній спецділянці, і директор команди, П’єр Будар, оцінив їх успіх.

П’єр Будар: «Крісу і Полу було важливо знову бути у сідлі і залишити позаду невдачу попереднього дня».

11-04-2018 5391
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца