Томмі Мякинен: в п’ятницю на Корсиці правильність налаштувань буде особливо важливою

Після змін, внесених в маршрут і розклад французького етапу першості, дистанція першого дня гонки пройде в південній частині острова, причому – без сервісу між двома першими колами. В інтерв’ю виданню wrc.com Томмі Мякинен зазначив надзвичайну важливість налаштувань саме в перший день гонки.

Томмі Мякинен: «При такій великій кількості поворотів і дуже довгих допах ви маєте бути повністю впевнені в автомобілі, інакше ви можете втратити багато часу. Ось чому дуже важливо правильно налаштувати автомобіль. В цьому році це буде особливо актуально в п’ятницю, тому що в середині дня немає сервісу, на якому можна було б внести серйозні зміни. Але я знаю, що наша команда підготувалася максимально добре, і я сподіваюся, що ми проведемо ще один сильний уікенд. Ми стартуємо на Корсиці з оптимізмом щодо наших шансів. Це дуже складне ралі, і я не раз міг переконатися в цьому, коли стартував тут. Але всі наші пілоти продемонстрували, що можуть бути швидкими в цих умовах».

Минулого тижня команда провела тести, за підсумками яких Ярі-Матті Латвала, який, до речі, переміг на Корсиці в 2015 році, залишився вельми задоволений.

Ярі-Матті Латвала: «Я задоволений тестами. Ми проїхали 200 кілометрів і перепробували багато речей, причому, не тільки для цього ралі, але і для майбутніх стартів. На ралі в Монте-Карло я боровся з недостатньою повертаємістю, тому ми працювали над цим і добилися поліпшення в цій галузі. Крім того, ми попрацювали і з гальмами, то ж тепер я відчуваю себе більш впевнено».

У минулому році Tour de Corse припала якраз на чорну низку гонок для Ярі-Матті Латвали – він зійшов через аварію якраз після зміни налаштувань. Але зараз фін знаходиться на підйомі, і Мякинен цілком може розраховувати на успішний фініш свого підопічного.

24-03-2019 1619
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца