Мякінен: “Не буде ніякої тактики серед екіпажів. Поки що…”

Незважаючи на те, що завдяки своїм блискучим результатам Отт Тянак вийшов на третє місце в абсолютному заліку, поступаючись 28 очками Ожьє та 18 – Тьєррі Ньовіллю, а його колеги по команді Ярі-Матті Латвала і Есапекка Лаппі знаходяться лише на сьомому і восьмому місцях, керівник колективу Томмі Мякінен заперечує можливість будь-якої субординації серед екіпажів.

В інтерв’ю виданню Autosport він сказав: «Особисто я відчуваю, що потрібно просто давати пілотам їхати їх гонки. Звичайно, дуже важливо, щоб два автомобілі фінішували на максимально високих позиціях, але ще занадто рано думати про будь-які накази всередині команди. Я хотів би, щоб пілоти просто робили свою справу».

Звісно, особливо болісно це питання буде стояти на гонці в Фінляндії, де рік тому Toyota була на голову вищою за конкурентів, а Лаппі здобув перемогу вже в своїй четвертій гонці за команду.

Томмі Мякінен: «Ви можете собі уявити, що в Фінляндії мені доведеться говорити з ними на цю тему? Для мене була б великою проблемою необхідність наказу сповільнитися в цій гонці».

Отт Тянак повністю підтримує таку позицію: «Я борюся за себе. Чемпіонат тільки розпочався, тож ще рано думати про такі речі. У команді все дуже відкрито і кожен отримує те, чого хоче. Для мене не існує поділу на перший, другий чи третій екіпажі. Ми зосередимося на нашій роботі, а Ярі-Матті повинен зосередитися на своїй».

Що стосується аварії Латвали, то Мякінен намагається підтримати свого пілота: «Ми маємо залишити це позаду і в той самий час ми намагаємося підтримати Ярі-Матті, щоб він теж швидко це забув. Нам потрібно, щоб він був готовий до наступного ралі. Це було велике, велике розчарування, але для нього особисто це було не таке велике горе, як невдача в Австралії – в цей раз він впорається краще».

03-05-2018 5367
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца