Томмі Мякінен: ми перемогли, тому що постійно покращували автомобіль

Колектив Томмі Мякінена стартував в Чемпіонаті світу з ралі досить успішно – перша перемога була здобута вже в другій гонці, а на другий сезон участі в першості Toyota Gazoo Racing впевнено завоювала титул в заліку виробників. На думку фіна, ключову роль в цьому зіграло постійне вдосконалення Toyota Yaris WRC.

Томмі Мякінен: «Ми почали цей проект три з половиною роки тому і наш розвиток був набагато швидшим, ніж ми очікували. У минулому році нашою метою було навчання і збір даних. Ну а в другій половині цього сезону ми значно покращили автомобіль. Це результат величезних зусиль кожного члена команди, і я впевнений, що цей успіх ще більше спонукає всіх нас до продовження вдосконалення в 2019 році».

Звичайно, протягом сезону всі команди працювали над своїми автомобілями: хтось впроваджував новий двигун, хтось – коробку передач, хтось – підвіску. І саме команда Мякінена досягла успіху в цьому більше за інших.

Томмі Мякинен: «У 2016 та 2017 років роках ми вивчали і аналізували різні аспекти, а потім, у 2018-му, почали по-справжньому працювати над розвитком автомобіля і десь до другої половини сезону знайшли чимало областей, в яких можна домогтися відчутного прогресу . Для нас це було просто блискучим результатом».

Протягом сезону ми бачили, що велика увага проекту приділялася з боку керівництва японського автовиробника – на етапах можна було побачити як главу Toyota Gazoo Racing, так і президента Toyota.

Акіо Тойода, глава Toyota Gazoo Racing: «Як керівник, я дуже вдячний за те, що ми змогли завоювати цей блискучий результат на другий рік нашої участі, після 18-річної відсутності у WRC. Я вдячний Томмі, який продовжував удосконалювати Yaris WRC, щоб виграти цей титул, а також всім членам команди, які підтримували Томмі, і шістьом пілотам і штурманам, які керували Yaris WRC на шляху до нашої мети».

 

Фото: Twitter Toyota Gazoo Racing

25-11-2018 5015
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца