Skoda Motorsport розпрощалася з Вейбю

Один з найперспективніших молодих ралістів світової ралійної першості – 22-річний Оле Крістіан Вейбю, залишає Skoda Motorsport за рішенням команди. Норвежець зараз тримається на шостому рядку у заліку WRC2, проте боротьба на позиціях з третьої по восьму цілком дозволяє будь-якому з цих екіпажів претендувати на бронзу за підсумками чемпіонату.

Керівник Skoda Motorsport Міхал Грабанек заявив, що на сезон 2019 у команди буде «нова стратегія», і місця для екіпажу Оле Крістіана у цій стратегії, мабуть, не знайшлося.

Міхал Грабанек подякував екіпажу за внесок в успіхи команди і додав: «Ми офіційно оголосимо про наші плани на майбутнє і склад пілотів на сезон 2019 під час щорічної прес-конференції, яка відбудеться в кінці цього року».
Вчора Вейбю провів тести Citroën C3 R5, за кермом якого він вийде на старт Wales rally GB і RallyRACC Catalunya.

Оле Крістіан Вейбю: «Оскільки зараз у мене немає шансів на перемогу в WRC2, цей час є ідеальним для того, щоб спробувати щось нове. Ми претендуємо на подіум за підсумками чемпіонату, і наша мета – спробувати на нього потрапити. Я буду заявлений від команди (Citroën Total) і ми зможемо набрати очки як в Уельсі, так і в Іспанії. Отримати досвід за кермом нового автомобіля – це вельми позитивний момент. Крім того, у мене буде можливість вчитися в команді, яка бореться в заліку WRC».

22-09-2018 3779
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца