Склади всіх команд на наступний сезон залежать від однієї людини

Після того, як Citroen передчасно відмовився від послуг Кріса Міка, почався і рух на ринку пілотів. Себастьян Ож’є натякнув, що він на наступний сезон або залишиться з M-Sport Ford, або покине першість, але про перехід до іншої команди він навіть не замислюється. Зараз контракти на сезон 2019 підписані тільки у двох пілотів – Отта Тянака (Toyota Gazoo Racing) та Андреаса Міккельсена (Hyundai Motorsport).

Ож’є все ще є бажаним придбанням для будь-якої команди, але сам француз не має бажання переходити до іншого колектива.

В інтерв’ю виданню autosport.com Ож’є сказав: «Я задоволений тим, де я перебуваю, і я завжди говорив про це. В M-Sport все йде так, як я хочу. Ми прогресуємо, тож немає причин щось змінювати. Скажемо так: мені дійсно потрібні дуже переконливі доводи для того, щоб я змінив команду».

У той самий час Себастьян зовсім не впевнений, що залишиться в першості на наступний сезон: «Хто знає, чи залишуся я в чемпіонаті на сезон 2019? Можливо, я покину першість».

Напевно, найбільш залежним від рішення француза можна вважати Малькольма Уїлсона, який завдяки присутності Себастьяна в команді зміг здійснити свою давню мрію і виграти чемпіонат в заліку пілотів.

Малкольм Вілсон: «Інтерес до Себастьяна буде у інших команд, ми це знаємо. Але якщо ми зможемо дати йому те, чого він хоче, я не бачу причин для того, щоб він залишив команду. Я думаю, він щасливий з нами і хоче залишитися. І поки ми будемо з ним працювати, все буде в порядку».

Цікаво, що думають про можливість співпраці з Ож’є в інших командах. Менеджер групи Hyundai Алан Пенасс вважає, що саме від Ож’е зараз залежать всі дії на ринку пілотів: «Я не можу сказати, що ми не думаємо про Себастьяна Ож’є. Якщо ви збираєтеся виграти чемпіонат, ви повинні розглядати цей варіант. Ми чекатимемо руху на ринку – як тільки прийме рішення Ож’є, почнуть діяти і інші. Якщо нічого не зміниться, буде трохи нуднувато, а ось якщо Себастьян Ож’є відправиться в Citroen, тоді багато що зміниться. Якщо ж він залишиться, я думаю, що і інші залишаться там, де є».

Не заперечує бажання попрацювати з Ож’є і керівник Citroen Racing П’єр Будар, адже його команда зараз взагалі не має в своєму складі топ-пілота, а разом з тим, не може розраховувати на хоч скільки-небудь серйозні результати: «Всі зацікавлені в Себастьяні Ож’є, і ми будемо дуже раді знову бачити його з нами в Citroen. Тут він почав свою кар’єру, і нам було б дуже приємно продовжити співпрацю. Він – француз, ми – французька команда, тож це гарна історія. Але ми не повинні замикатися на Ож’є».

18-06-2018 5001
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца