Штурман Паддона перейшов до Toyota Gazoo Racing

Себастьян Маршалл в наступному сезоні стане штурманом Кріса Міка. Відразу і не скажеш, кого ця новина стосується більше – Хейдена Паддона, який до теперішнього часу не має контракту (і Себастьян про перспективи новозеландця напевно знає більше, ніж ми), або Кріса Міка, плани якого на сезон 2019 давно підтверджені. І хоча висновки про майбутнє Паддона на підставі цієї новини робити рано, виглядає цей перехід, звичайно, як чергове підтвердження проблем у кар’єрі Паддона. Раніше, нагадаємо, було оголошено про розширення програми для Дані Сордо, який в цьому році ділив автомобіль з Хейденом.

Кріс Мік: «Саме час оголосити, що моїм штурманом в сезоні 2019 буде Себ Маршалл. Я дуже вдячний своєму колишньому штурману Полу Нейглу. Разом ми пройшли через злети і падіння, він був приголомшливим напарником. Я завжди цінуватиму наші перемоги в Аргентині, Португалії, Фінляндії, Мексиці і Каталонії.
У наступному сезоні на мене чекає новий виклик, і з новим штурманом я почну все з чистого аркуша. Я давно знаю Себа і всім нам відомий його рівень. Тепер нам належить вибудувати наші взаємини всередині автомобіля, чим ми і займемося під час гонки в Монте-Карло. У нас буде зовсім небагато тестів перед стартом, але сподіваюся, нам це допоможе».

На рахунку Маршалла – 125 стартів в ралі, з яких 46 – на етапах чемпіонату світу. Серед пілотів, з якими стартував Себ – Хейден Паддон, Кевін Аббрінг, Крейг Брін, Елфін Еванс та Гаррі Гант.

04-12-2018 9976
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца