Себастьян Ож’є: в якийсь момент могли вилетіти з траси

Себастьян Ож’є, в сьомий раз вигравши Rallye de Monte-Carlo, зізнається, що через проблеми з датчиком, що відповідає за відкриття дроселя, в заключній частині гонки міг вилетіти з траси. Напружена дуель з Тьєррі Ньовіллем навіть при наявності повністю справного автомобіля є завданням вельми непростим, але коли при цьому дросель іноді залишається відкритим в той час, коли педаль газу не натиснута, боротьба за частки десятих секунди стає вкрай небезпечною.

Себастьян Ож’є: «Це робило наше життя важким і напруженим, бо я не знав, чи завершиться це остаточної поломкою або в якийсь момент ми просто вилетимо з траси через те, що машина залишалася з відкритим газом навіть тоді, коли я відпускав педаль. Я не знав, чи зможемо ми фінішувати. Було не дуже приємно вести машину. Нам вдалося трохи вплинути на цю несправність – це не було повним вирішенням проблеми, але допомогло уникнути неприємностей. Я не отримав те, чого хотів, але, принаймні, я міг керувати автомобілем».

Проблема виявилася ще в суботу ввечері на довгій спецділянці, однак через відсутність вечірнього сервісу француз залишився наодинці з цією несправністю і розумів, що йому доведеться зіткнутися з нею протягом чотирьох заключних допів наступного дня гонки. Тож ця перемога стала для Себастьяна ще більш значущою і ще більш емоційною.

Себастьян Ож’є: «Всі знають, що Монте – це моє ралі. Це гонка, яку я хочу виграти найбільше, і звичайно, з присутньою проблемою я зовсім не був упевнений в тому, що вдасться це зробити. І ця перемога справді особлива. Шоста поспіль в Монте, та ще й на трьох різних автомобілях. Я думаю, ми можемо пишатися цим».

29-01-2019 3335
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца