Себастьян Ож’є: боюся, що гравій в Швеції оголиться досить швидко

Як і рік тому, вигравши гонку в Монте-Карло, Себастьян Ож’є змушений буде відкривати спецділянки на гонці в Швеції, а це означає, що при наявності снігу на допах, француз буде втрачати час. Рік тому це стало для Себа просто катастрофою – робота «бульдозером» не дозволила чемпіону світу фінішувати вище 10 місця. Як ми писали раніше, вже кілька тижнів в Швеції стоїть морозна погода, а відсутність відлиг унеможливлює утворення достатнього шару льоду. При цьому в районі проведення гонки лежить майже метровий шар снігу.

Себастьян Ож’є: «Я сподіваюся, що у нас будуть хороші умови для того, щоб отримати задоволення, хоча їхати першим по шару снігу, що покриває лід, буде досить непросто».

Але з’явилася ще одна проблема – на час гонки синоптики обіцяють потепління до +4 градусів, а це означає, що тонкий лід буде досить швидко розриватися, оголюючи гравій, який вириває шипи з покришок. І при повторному проїзді спецділянок це буде великою проблемою вже не тільки для лідера першості, але і для всіх інших.

Себастьян Ож’є: «Подивимося, як буде змінюватися дорожнє покриття до другого проїзду, але боюся, що гравій оголиться досить швидко».

Зараз організатори поливають дороги водою, роблячи все можливе для того, щоб спецділянки максимально відповідали високим стандартам, однак загальна протяжність допів просто не дозволяє створити досить товстий шар льоду по всій їх довжині.

13-02-2019 1898
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца