Себастьян Льоб: я не засмучений, а щасливий

Себастьян Льоб, який дебютував у Hyundai Motorsport, зробив спортивний подвиг, вийшовши на старт Rallye de Monte-Carlo вже через кілька днів після фінішу Дакара. Так, його численні вболівальники мріяли про те, що Себ буде боротися за перемогу – дев’ять чемпіонських титулів і сім перемог в Монте цілком давали надію на такий розвиток подій. І хоча цієї боротьби не вийшло, навіть фініш на четвертому місці і бій за третє місце з Ярі-Матті Латвалою є великим успіхом. Тим більше, що тепер Hyundai Motorsport лідирує в заліку виробників. Тож в інтерв’ю виданню wrc.com француз оцінює минулу гонку, як позитивну.

Себастьян Льоб: «Боротьба за подіум в моїй першій гонці за Hyundai дає нам мотивацію, необхідну для наступного ралі. Це однозначно позитивний початок нових відносин. Було непросто починати в складних умовах з новим автомобілем і вкрай малим досвідом роботи з ним. Кілька спецділянок ми проїхали добре, кілька – не дуже, у нас був і правильний вибір шин, і не правильний – всього було потроху. Я був не в тому темпі, який дозволяє боротися за перемогу. Все, що я зміг – це боротися з Ярі-Матті, але це був захоплюючий бій. Я не розчарований тим, що не потрапив на подіум, але я не дуже задоволений своєю швидкістю в неділю. Я атакував, але при цьому не міг показати хороші часи. Нам потрібно все проаналізувати і зрозуміти, чому я не міг бути швидшим. Адже мій темп був саме таким, до якого я звик».

Наступною гонкою для Себа стане етап у Швеції, який пройде 14-17 лютого. Саме Себастьян Льоб, вигравши Rally Sweden в 2004 році, зруйнував гегемонію скандинавів, котрі здобували перемоги тут з 1950-го року, тож немає сумнівів щодо його здатності їхати там по-справжньому швидко.

Себастьян Льоб: «Rally Sweden – це ралі, яке мені подобається, але я не був там з 2013 року, тому мені доведеться знову знайомитися з цією гонкою».

01-02-2019 3940
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца