Себаст’ян Льоб: це нетипово для мене

Після того, як на Rally Mexico Себаст’ян Льоб вразив всіх своєю швидкістю і боротьбою за перемогу вже в своїй першій гонці на автомобілі WRC нового покоління, від нього, звісно, очікували ще більш успішного виступу на Tour de Corse. Адже, по-перше, Льоб отримав деякий накат (хоч і на грунті), по-друге, це була його домашня гонка, по-третє, асфальт француз полюбляє.

Яким жеж було розчарування, коли замість боротьби за перемогу глядачі побачили розбитий Citroen. Льоб помилився в правому повороті і вже просто не потрапляв в наступний лівий.

Себаст’ян Льоб: «Це нетипово для мене. Зазвичай я завжди міг швидко їхати на асфальті – без ризику і з хорошим почуттям контролю ситуації. Така дурна помилка була для мене сюрпризом. Не скажу, що я боровся б за перемогу. В цьому я не впевнений, але наш темп був на рівні. А боролися б ми за перемогу чи ні – не важливо, адже просто боротьба в групі лідерів – це вже захоплююче».

Ну а наступного дня екіпаж Льоба продовжив боротьбу і продемонстрував досить високу швидкість, вигравши до кінця гонки три спецділянки з восьми.

Себаст’ян Льоб: «Я проводив декілька ралі, одне два на рік, на різних автомобілях, але я все ще відчуваю необхідний темп. Я не знав точно, на якому рівні я опинюся у вищій лізі Чемпіонату світу, тож це був приємний сюрприз для мене».

Наступного разу ми побачимо дев’ятиразового чемпіона на трасі WRC через пів-року – на RallyRACC Catalunya.

13-04-2018 4257
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца