Сайнс шукає варіанти на Дакар 2019

Після того, як команда Peugeot пішла з ралі-рейдів, 56-річний Карлос Сайнс змушений шукати собі новий колектив. Він не тільки провів переговори з командами Toyota і X-raid Mini, але вже і встиг протестувати обидва автомобілі в Марокко.

Нагадаємо, що тріумфатор Дакару 2018 на цій гонці «привіз» Нассеру Аль-Аттії 43 хвилини. Тепер, з вибором поміж Toyota Hilux 4×4 і Mini John Cooper Works Buggy, розстановка сил може змінитися.

Поки інформації навколо вибору іспанця небагато. Представник Toyota в коротенькому інтерв’ю виданню Autosport сказав: «Сайнс тестував Hilux в Марокко, і результати тестів були дійсно позитивними. Ми продовжуємо вести переговори і спілкуємося щотижня в очікуванні рішення».

Аль-Аттія і його товариші по команді в цьому році здобули шість перемог на спецділянках Дакара проти семи у Peugeot. І це при тому, що Toyota виставляла на старт три автомобілі, а Peugeot – чотири. X-raid стартував в гонці з трьома новими баггі, проте всі три їх екіпажі зіткнулися з неприємностями. Що ж до перемовин поміж X-raid та Сайнсом, то власник команди Свен Квандт відмовився коментувати можливість підписання контракту з іспанцем.

 

21-06-2018 12923
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца