Крейг Брін: головне – вдало закінчити перший день

Протягом останніх чотирьох етапів Крейг Брін стикався з різними неприємностями в першій частині гонок, в результаті опиняючись в числі екіпажів, які на наступний ранок відкривали трасу. Якщо на гонці в Німеччині це не мало значення, то на інших етапах подібні проблеми перетворювалися просто на катастрофу – на ралі в Португалії, наприклад, Брін опустився з третього місце на восьме і до фінішу гонки зумів відіграти лише одну позицію.

Тож для Крейга дуже важливо вдало завершити перший день і отримати, таким чином, хорошу стартову позицію на суботу.

Крейг Брін: «Наша мета полягає в тому, щоб завершити перший день без будь-яких проблем. Якщо нам вдасться це зробити, ми отримаємо гарну стартову позицію на решту ралі».

Що стосується характеристик спецділянок на гонці в Туреччині, то ірландець натхнений побаченим: «Важко отримати реальне уявлення про гонку, переглядаючи відео з бортовою камери на автомобілі організаторів, але можу напевно сказати, що маршрут виглядає вельми цікавим, з дуже різними дорогами, де є технічні, вузькі, жорсткі і дуже швидкі ділянки».

Зараз Брін займає десяту позицію в загальному заліку першості, відстаючи на одне очко від Мадса Остберга, на п’ять очок – від Еванса, і на вісім – від Ярі-Матті Латвали. Тож в разі успіху ірландець цілком може піднятися на одну-дві позиції.

09-09-2018 2994
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца