Рованперя просить не чекати від нього чудес у Мексиці

Каллє Рованперя, який прекрасно показав себе на двох перших етапах чемпіонату, вважає, що гонка в Мексиці стане для нього дуже непростою. Хоча етапи в Альпах і Швеції також є дуже специфічними, на Rally Mexico юному фіну доведеться не тільки дебютувати за кермом WRC на новому типі покриття, але і навчитися розуміти, як поводиться автомобіль в умовах високогір’я.

Каллє Рованперя: «Rally Sweden, звичайно ж, стало для нас дуже успішною гонкою, але я думаю, що, з огляду на мій досвід, Мексика може виявитися для мене одним з найскладніших етапів в цьому сезоні. Потрібно буде подивитися, як все піде.

Під час тестів в Іспанії я дебютував на гравії за кермом Yaris WRC, але на них я більше звикав до автомобіля, ніж займався налаштуваннями. Ми спробували кілька різних варіантів, і я думаю, що знайшли хороший компроміс. Я брав участь в Rally Mexico два роки тому, і головна трудність там – це велика висота. А це означає, що вам потрібно адаптувати свій стиль пілотування».

Два роки поспіль гонка в Гуанахуато перетворювалася на справжній кошмар для Toyota Gazoo Racing, оскільки двигуни Toyota Yaris WRC в умовах високогір’я постійно перегрівалися, і інженерам знадобився не один рік, щоб вирішити цю проблему.

Томмі Мякинен: «Це був блискучий старт сезону для всієї команди, і звичайно, ми сподіваємося, що так само продовжимо в Мексиці. Ми знаємо, що високогір’я і спека на цьому ралі роблять його дуже важким для техніки. З моменту нашого дебюту команда дуже багато працювала і багато покращила в цій області з тих пір: вже минулого року ми бачили, що у нас не було проблем з охолодженням, а швидкість була досить високою. Тому я впевнений, що ми можемо приїхати в Мексику і провести ще одне сильне ралі для всіх трьох наших екіпажів, кожен з яких чудово влаштувався в команді».

Нагадаємо, що рік тому кращим серед пілотів Toyota в Мексиці став Кріс Мік, який фінішував другим, Отт Тянак став шостим, а Ярі-Матті Латвала, який розбив радіатор на останньому допі – дев’ятим.

07-03-2020 62571
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца