Рованперя – герой нового відео від Red Bull

Red Bull Media House представив відеоролик, в якому знялися Калле Рованперя і його друг, фін Ееро Еттала – всесвітньо відомий сноубордист і золотий призер X-Games. Третім героєм цього відео, що знімалося у Фінляндії, стала Skoda Fabia R5. Для того, щоб автомобіль тримався за дорогу не дуже чіпко, на нього були встановлені покришки, призначені для гонки в Монте-Карло, а не ті, які застосовуються, наприклад, на Rally Sweden. Сам Рованперя, до речі, теж є лижником і сноубордистом, але в цій справі він, звичайно, не такий гарний, як в ралійному пілотажі.

Калле Рованперя: «Автомобіль повинен був рухатися досить м’яко і контрольовано. Мені необхідно було зосередитися на тому, щоб уникнути будь-яких раптових або зайвих рухів. Ми не хотіли мати занадто сильне зчеплення з дорогою, яке було б проблемою на деяких ділянках дороги, де проходила зйомка. Водіння ралійного автомобіля на льоду можна охарактеризувати, як танець. Ви можете просто вести машину і робити те, що хочете. Те, що робив Ееро, виглядало неймовірно круто, і бачити це на власні очі було великим задоволенням. Мої навички катання на сноуборді не дозволяють навіть наблизитися до того, що робить він».

Ееро Еттала: «Спочатку було, звичайно, страшно висіти на ралійній машині. Я боявся, що Калле розженеться до 200 км/год, і я залишуся без руки. Але ще страшніше, як виявилося, було їхати, тримаючись за двері, постійно усвідомлюючи, що дошка повинна бути досить далеко від колеса».

У фіналі Ееро сів на місце штурмана, оцінивши пілотаж свого друга зсередини автомобіля.

Ееро Еттала: «Це неймовірно, наскільки добре може керуватися ралійний автомобіль. Проїхати в машині разом з Калле і бачити, як він нею керує – це дивно! Стрибки, які ми робили, були просто фантастичними».

21-03-2019 9987
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца