Рішення FIA про заборону тестів загрожує Toyota

Нещодавно ми писали про те, що FIA заборонила командам-виробникам тестувати автомобілі. Заборона була викликана тим, що антіепідеміологічні заходи, прийняті в Фінляндії, дозволяли команді Томмі Мякінена продовжувати активну тестову роботу. А ось у Hyundai Motorsport і M-Sport такої можливості не було, і функціонери вирішили поставити команди в однакові умови. Видання DirtFish вважає, що заборона може обернутися для Toyota Gazoo Racing великими неприємностями, адже, на відміну від конкурентів, Toyota в наступному сезоні має виставити на старт абсолютно новий автомобіль – GR Yaris WRC.

На цей момент GR Yaris WRC проїхав лише короткі тестові сесії в Іспанії та Фінляндії, чого явно недостатньо для виведення автомобіля на старт. Представники команди прогнозовано відмовилися спілкуватися на цю тему, однак неназване джерело в чемпіонаті світу все ж висловилося з цього приводу: «Ви дивитесь на календар і думаєте: «Добре, якщо ми зможемо почати тести в червні або липні, чи вистачить нам часу на те, щоб до січня підготувати автомобіль? Ні. Не вистачить. Наскільки я розумію, Toyota все ще працює над окремими вузлами й запчастинами. Все це необхідно переглядати, допрацьовувати й, можливо, створювати заново. В цьому і полягає проблема: якщо щось піде не так, це обернеться великими неприємностями.

Через відмінності у регіональних обмеженнях виробники знаходяться в різних умовах, хтось має можливість працювати, а хтось – ні. І якщо ви покладаєтеся на постачальника, який закрився, це може серйозно вплинути на ваш проект».

Участь автомобіля зразка цього року в наступному сезоні малоймовірно, оскільки штаб-квартира Toyota хоче запуску саме GR Yaris WRC, та й Hyundai з M-Sport навряд чи будуть намагатися вплинути на зміну ситуації із забороною тестів. А все ж таки, не варто недооцінювати можливостей колективу Томмі Мякинена, то ж навіть в умовах заборони тестів йому цілком під силу створити гідну заміну для Yaris WRC.

15-04-2020 2972
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца