Ричард Мілленер: ми хочемо побачити Паддона за кермом

M-Sport і Паддон продовжують роботу над тим, щоб знайти можливість до конца сезону виставити на старт Fiesta WRC з новозеландським прапорцем на борту.
Після сильної аварії на тестуванні перед гонкою у Фінляндії Паддон вирішив вилітити до Нової Зеландії, щоб зустрітись із спонсорами. А команда, тим часом, погодилась із тим, що провини пілота в цій аварії немає.

Хейден Паддон: «Ми вже знали, що не стартуємо у гонці, однак хотіли прописали трасу. В цей момент з’явилась можливість зустрітись у себе вдома з деякими людьми і розглянути варіанти на майбутнє, тому довелось стрибнути у літак. Я працюю з усіх сил, щоб зібрати до купи все необхідні складові. Я готовий ехати куди завгодно і стартовати у будь-якому ралі до конця цього року. Я просто хочу показати, на що я здатний. Не дивлячись на те, що вдалося дуже мало співпрацювати із цими парнями, немає сумнівів у можливостях і амбіціях команди. Я маю сказати, що Fiesta їхала фантастично з першого кілометра. Я зробив все можливе для здійснення того, що задумав. У Фінляндії було дуже боляче, проте для мене це не є кінцем у WRC. Я щиро вірю, що ніколи не їздив краще і не був в кращій формі, ніж зараз».

Річард Мілленер: «Ми хочемо допомогти Хейдену. Ми були дуже засмучені через те, що сталося на тестах, і ми хочемо бачити його за кермом. Я був дійсно вражений зусиллями, які він доклав, і роботою, яку він провів перед гонкою задля того, щоб укласти угоду за такий короткий час. Але вся справа в тому, що для повернення його за кермо нам необхідно більше грошей».

12-08-2019 2329
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца