RallyRACC Catalunya, шейкдаун: одна буря, що змінює іншу

Жахливі зливи, що затопили Салоу кілька днів тому, на щастя, змінилися сонячною погодою, то ж шейкдаун, який відкриває собою неймовірний за напруженістю уікенд, пройшов в більш-менш звичних для Іспанії умовах. Каталонська гонка може похвалитися просто неймовірною стабільністю в плані місця проведення шейкдауна і його схеми: з року в рік не змінюється не тільки розташування, але і конфігурація тестового ділянки. Не змінюється навіть напрямок руху. То ж кілометр сирої грунтової дороги і кілометр вузької бетонно-асфальтової ділянки екіпажі давно можуть їхати з виключеною переговорки, оскільки кожен поворот знають напам’ять.

Напам’ять можна було вивчити й одні і ті самі слова, які говорили пілоти на фініші шейкдауна: не дивлячись на боротьбу в першості, наше завдання не змінюється, нам потрібно фінішувати на максимально високій позиції і набрати максимальну кількість очок. Але тут у Себастьяна Ож’є ситуація дещо вигідніша, ніж у двох його конкурентів по боротьбі за титул, адже якщо Отт і Тьєррі повинні думати не тільки про особистий залік, але і про командний, то команда француза в заліку виробників ні на що не претендує, тому діючий чемпіон може дозволити собі трохи більше ризику, ніж його суперники.

Що до подій на шейкдауні, то протягом усього ранку краще за всіх виглядали Кріс Мік, Дані Сордо і Ярі-Матті Латвала. У підсумку саме це тріо і зайняло вищі рядки результатів на тестовій ділянці. А ось жоден з претендентів на титул не потрапив навіть до топ-5: Тянак став шостим, пропустивши вперед Такамото Кацуту (!), Ож’є виявився восьмим, а Ньовілль – дев’ятим. І якщо перші двоє з кожним проїздом стабільно покращували свої результати, то Ньовілль, показавши на першому проїзді найкращий час, в результаті так і не зміг значно прискоритися.

Результати – ewrc-results.com

24-10-2019 3040
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца