Rallye de Monte-Carlo, СД10: контроль імені Ож’є

У суботу зранку Ралі Монте-Карло накрило снігом. Вже на першій спецділянці для СД9 гонщики пережили чимало нервових моментів, оскільки кожен із них був на межі грубої помилки, яка могла перекреслити всю гонку. І хоча на СД10 умови трохи покращилися (а наприкінці швидкісного відрізку взагалі не було снігу), але в тому й то справа, що це «трохи» – було небезпечним. На папері пілоти могли їхати швидше, але вища швидкість могла легко призвести до нових помилок. До того ж, саме у таких змішаних умовах додавався ще один фактор – бруд, якого було все більше.

Крейг Брін, який був першим на трасі, знову втратив час, але цього разу значно менше. Згодом його час перевершив Тьєррі Ньовілль (бельгієць одного разу без великих наслідків опинився за межами траси), а за ним ще швидше проїхав СД Елфін Еванс. Таким чином, британець збільшив перевагу над бельгійцем до 30 секунд і тепер впевнено займає сьому позицію із відставанням у 16 секунд від Бріана Буфф’є.

Наступна міні-дуель – Есапекка Лаппі проти Ярі-Матті Латвали. На попередньому допі Есапекка багато втратив, але цього разу зумів відіграти 10 секунд у напарнику, тому знову загострив боротьбу за подіум.

На СД9 серйозно втратив час Отт Тянак, який підпустив до себе напарників із Toyota, але і йому вдалося відновити високий темп – він був на 7 секунд швидше за Лаппі.

Себастьян Ож’є, який отримав величезну перевагу на попередньому допі, цього разу вже міг не ризикувати, контролюючи ситуацію. Француз програв Тянаку 15 секунд, але зберіг за собою перевагу в одну хвилину.

Проїзд групи WRC закривав Андреас Міккельсен, який виграв СД9. Цього разу норвежець був не настільки прудким та програв Тянаку чотири секунди.

Становище після СД10
1. Ож’є/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC’17) 2:45.21,2
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +1.03,4
3. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +1.41,1
4. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +2.06,6
5. Мік/Нейгл (GB/IRL, Citroen C3 WRC) +4.29,8
6. Буфф’є/Пансері (F, Ford Fiesta WRC) +5.02,6
7. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC’17) +5.18,8
8. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +5.48,9
9. Брін/Мартін (IRL/GB, Citroen C3 WRC) +8.37,1

27-01-2018 3844
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца