Rally Turkey, СД9: Лаппі не здається

Автомобіль Тянака, який екіпаж намагався полагодити на дорожній секції, все ж не зміг продовжити боротьбу, тому для Отта боротьбу за перемогу завершено. Оскільки допом раніше з боротьби в топ-5 вилетів і Тьєррі Ньовілль, головним претендентом на перемогу залишився Себастьян Ож’є. Коли на шейкдауні француз сказав, що йому потрібно набрати максимально можливу кількість очок, інакше боротьба за чемпіонство для нього буде неможливою, важко було навіть уявити, що фортуна створить для нього настільки вигідні умови. На старті допа француз відставав від лідируючого однокомандника всього на одну секунду, однак Лаппі зумів виграти у Себа 1,2 секунди, збільшивши свою перевагу. Звичайно, завтра фіну в будь-якому випадку доведеться пропустити вперед чинного чемпіона, але зараз Лаппі в протистоянні з Ож’є виглядає просто відмінно. До честі фіна, на фініші допа свою перевагу в швидкості над Себом він пояснив кращим станом покришок на своєму автомобілі.

На фініші спецділянки Лаппі став другим, а Ож’е – третім. Ну а найкращий результат на допі – за Міккельсеном, який зумів повернутися до топ-3, відтиснувши звідти Теєму Сунінена. Фінн, за його словами, не зміг переналаштуватися з акуратного режиму пілотування на 33-кілометровому допі на режим flat-out, необхідний на дев’ятій спецділянці, протяжність якої складає лише 8,75 кілометра. В результаті Теєму став лише восьмим, поступившись Міккельсену 11 секундами, що, чесно кажучи, забагато для такого короткого допа.