Rally Sweden, СД3: Тянак громить Toyota

Друга спецділянка дня також не була схожа на класичний доп Rally Sweden: сніг ніби і є, але на дорозі – гравій, розбавлений льодом. За складністю з визначенням типу покриття під колесами гонка в Швеції вже цілком може позмагатися з етапом у Монте-Карло. У цих непростих умовах трохи звикший до автомобіля на першому допі дня Отт Тянак вже на другій спецділянці показав кращий час і наблизився до лідеруючого Елфіна Еванса на відстань у 0,2 секунди. Те ж саме ми спостерігали і в минулому сезоні, коли естонець не атакував з самого старту, а поступово виходив на недосяжний для конкурентів рівень. І якщо Тянак продовжить в тому ж стилі, то протиставити йому щось буде вельми проблематично.

У Toyota же нічого не змінилося, і Ож’є знову був повільнішим, ніж Еванс і Рованперя – валлійцю він поступився 5,3 секунди, а фіну – 2.0. Але відносна невдача француза не йде ні в яке порівняння з горем, що звалилося на ще одного ветерана – Ярі-Матті Латвала втратив на цій спецдільниці близько 50-ти секунд після того, як його розвернуло. Взявши в оренду Yaris WRC фін, блискуче вигравший тут у 2017 році, напевно сподівався показати всьому світові, що його рано списувати з рахунків. І ось, після другого допа він майже хвилину програє юному дебютанту команди, що проводить свою другу гонку за кермом автомобіля категорії WRC.

Далеко не блискуче йдуть справи і у Ньовілля. Бельгієць, який показав на першому допі п’ятий результат, цього разу став лише сьомим, програвши вісім секунд Тянаку і віддавши в результаті п’яту позицію Лаппі.

Ну а ралійний канал переміщається на територію Швеції, де пройдуть завершальні 20 кілометрів цього дня гонки.

Турнірне становище після СД3
1. Еванс/Мартін (GB, Toyota Yaris WRC) 19.58,2
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Hyundai i20 Coupe WRC) +0,2
3. Рованперя/Халттунен (FIN, Toyota Yaris WRC) +5,3
4. Ож’є/Інграссія (F, Toyota Yaris WRC) +8,2
5. Лаппі/Ферм (FIN, Ford Fiesta WRC) +11,7
6. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +11,9
7. Брін/Нейгл (IRL/GB, Hyundai i20 Coupe WRC) +14,9
8. Сунінен/Лехтінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +20,1
9. Кацута/Баррітт (J/GB, Toyota Yaris WRC) +27,7
10. Латвала/Хяннінен (FIN, Toyota Yaris WRC) +1.01,7

14-02-2020 11575
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца