Rally Sweden, СД11: Ньовілль прокидається

Боротьба на Ралі Швеції настільки загострилася, що без перебільшення на кожній наступній спецділянці ситуація могла сильно змінитися. Що й казати, якщо у претендентах на перемогу залишалося п’ять гонщиків – навіть Мадс Остберг, який наче і не був найкращим за темпом, але програвав лідеру Тьєррі Ньовіллю лише 16 секунд. Досвідчені люди знають, наскільки крихітне це відставання у ралі.

І ось ця боротьба нервів, де кожна помилочка могла призвести до втрати секунд та місць, продовжилася на СД11 – заключній спецділянці першого суботнього кола. Згаданому Ньовіллю вже треба було підвищувати темп, оскільки у спину вже дихав Крейг Брін. Ірландець несподівано включився у боротьбу та за перші два допи дня встиг обіграти двох пілотів Hyundai Хейдена Паддона та Андреаса Міккельсена – і йому дуже кортіло обіграти ще одного «корейця».

Але перед цією групою стосунки з’ясовували пілоти, які вели боротьбу у другій п’ятірці. Так, Тянак знову зробив заявку на перемогу на допі і завдяки цьому обійшов у таблиці Теему Сунінена. Окрім того, трохи втратив часу Ярі-Матті Латвала, який помилився у першому ж повороті СД – фін підпустив до себе Тянака на відстань восьми секунд.

Що ж до головної страви, то Брін знову обіграв Міккельсена та Паддона. При цьому норвежець обіграв напарника та повернув собі місце у Топ-3. Залишалося дочекатися відповіді Ньовілля – і вона була безжалісною до конкурентів. Бельгієць відібрав у Тянака найкращий час на спецділянці та зміцнив своє лідерство. Допоки воно не дуже міцне, але Тьєррі обійшовся без втрати часу – і це головне для нього перед початком другого кола в суботу.

Становище після СД11
1. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) 1:48.06,3
2. Брін/Мартін (IRL/GB, Citroen C3 WRC) +5,9
3. Міккельсен/Йєгер (N, Hyundai20 Coupe WRC) +17,6
4. Паддон/Маршалл (NZ/GB, Hyundai i20 Coupe WRC) +19,2
5. Остберг/Еріксен (N, Citroen C3 WRC) +21,5
6. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +38,8
7. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +1.04,8
8. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +1.12,8
9. Сунінен/Марккула (FIN, Ford Fiesta WRC) +1.22,8
10. Мік/Нейгл (GB/IRL, Citroen C3 WRC) +1.54,4
11. Ож’є/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +3.03,1
12. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC) +3.14,6

17-02-2018 4863
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца