Rally Sweden, другий шейкдаун: імітація

Як і у випадку з шейкдауном, організатори і першу заплановану спецділянку, прокладену на паралельній трасі іподрому в Карлстаді, не наважилися скасувати, незважаючи на кричущу безглуздість того, що відбувається. Якщо в 2016-му, при температурі в 0 градусів, проїзд по іподрому був скасований, то зараз його просто перейменували на «другий шейкдаун». В результаті промоутер вдає, що все йде за планом, гонщики (за виключенням Тянака та Бріна) вдають, що поспішають до фінішу, а представники ЗМІ, в тому числі і ми, роблять вигляд, що описують події в гонці, а не якийсь то божевільний цирк. Таке відчуття, що всі чекають хлопчика, який крикне: «А король то – голий!»

До речі, про королів. У Карлстаді праворуч від Себастьяна Ож’є сиділа Жюльєн Інграссія, а принц Швеції Карл Філіп, який давно відчуває пристрасть до ралі і вже не вперше з’являється на Rally Sweden. І присутність високої особи була головною подією в Карлстаді, що, до речі, найкращим чином описує рівень того, що відбувається: на спецділянці зібралися найшвидші раллісти планети, а головною подією при цьому є той факт, що кращий з них катався не зі своїм звичним штурманом, а з людиною, яку вперше бачить праворуч від себе в бойовому автомобілі. Чемпіонат світу.

Тепер цілком можна очікувати появи третього і четвертого шейкдаунів. Смішно? Але ж тиждень тому фраза про другий шейкдаун здавалася не менш смішною.

Результати – ewrc-results.com

14-02-2020 1777
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца