Rally Sweden, CД11. Ньовілль: один доп – одна позиція?

Після фінішу минулої спецділянки здавалося, що Тьєррі Ньовілль, який вигравав у Лаппі приблизно 4 секунди на 20-ти кілометрах, протягом 14-кілометрового допа Vargasen не зможе ліквідувати 4-секундне відставання від фіна. Але бельгійцю це вдалося! Більш того, відмінний результат (другий час з відставанням від вигравшого доп Ож’є всього на 0,1 секунди) дозволив Тьєррі наздогнати і Еванса, який йде на третьому місці! До валлійця – лише 1,1 секунди! Тож після сервісу можна очікувати від Ньовілля чергової атаки і чергової виграної позиції – третьої протягом трьох допов.

А ось Отт Тянак, «скинувши з хвоста» свого головного переслідувача, схоже, трохи розслабився і сповільнився темп – він фінішував дев’ятим (його найгірший результат на цій гонці) і на 14 кілометрах поступився Ож’е 7,4 секунди, при цьому не маючи якихось явних проблем.

Найближчим часом інтрига буде тільки одна – чи зможе Ньовілль пробитися до топ-3. Схоже, що зможе. А що потім? Потім, скоріш за все, нас чекає гонка «на доїзд». Можливі, звичайно, традиційні сюрпризи у вигляді вильотів, та й Лаппі може постаратися випередити Еванса, а Сунінен – Ож’є. Але створюється враження, що апогей боротьби залишився позаду.