Rally Mexico, WRC-2: без боротьби.

Заокеанські етапи мало коли можуть похвалитися великою кількістю учасників в WRC-2. Навіть з урахуванням того, що в останні роки кількість екіпажів в цьому заліку значно збільшилася, на мексиканському етапі чекати боротьби в WRC-2 не доводиться. Але ж було стільки надій … Проте всі вони зникли вже на другому допі, коли Калле Рованперя після стрибка розбив радіатор своєї Skoda Fabia. Пошкодив радіатор і Ярі Хуттунен на Hyundai i20 R5, що так само коштувало йому сходу. Зійшов дебютант заліку Ніл Соланс.

Нічого дивного, що Понтус Тідеманд, який був кращим на пролозі, виграв і всі дев’ять допів п’ятниці, очоливши залік WRC-2 з перевагою більше трьох хвилин: «Мені дуже сподобалася сьогоднішня частина гонки. Хороші спецділянки, хороша швидкість. Ну а інженери команди підготували для мене фантастичний автомобіль».


Британець Гас Грінсміт завершив день другим, а чилієць Педро Еллер – третім. 17-річний болівієць Марко Буласія, на якого перед стартом теж покладалися чималі надії, замкнув залік WRC-2 за підсумками п’ятниці, поступаючись 7,7 секунди Еллеру. Болівієць протягом дня мав проблеми з перегрівом, так що, якщо їх вдасться вирішити, цілком може поборотися за четверту позицію.

 

10-03-2018 4740
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца