Rally Mexico, СУ 9-10: фінальне випробування п’ятниці

Rally Mexico – гонка для ледачих глядачів. Мало того, що гірські спецділянки розташовані недалеко від центру ралі і не вимагають багатогодинних переїздів і ранніх підйомів, так ще й в самому Леоні у п’ятницю можна побачити відразу три допи. Два з них, дев’ятий і десятий – це паралельна гонка, що проходять на місцевому автодромі, розташованому на виїзді у бік знаменитого міста Гуанахуато.

Не дивлячись на всю «штучність» цієї доріжки, що поєднує в собі асфальт і гравій з наливним бродом і насипним трампліном, уболівальників на автодромі збирається чимало – близькість до цивілізації і можливість бачити відразу велику ділянку траси роблять свою справу. Хоча, чесно кажучи, нічого цікавого цей доп довжиною 2,3 км із себе не представляє. Все, що вам запам’ятається, це сотні кілограмів пилу, який висить у повітрі над трасою під світлом лихтарів.

На жаль, на переїзді після восьмого допу зійшов Латвала: «Це був важкий для мене день. Спочатку у нас почалися проблеми з перегрівом двигуна, але з цим ще можна було боротися. Але потім загорілася контрольна лампа, що сигналізує про відсутність заряду акумулятора – вийшов з ладу генератор. Ми продовжимо гонку і можливо, у нас буде шанс пробитися на дев’яте-десяте місце».

Ну а безпосередньо на автодромі обійшлося без пригод. По одному проїзду виграли Тянак і Ожьє, але виграні або програні тут десяті частки секунди вже нічого не вирішували, тож Дані Сордо залишився лідером: «У другій половині дня ми помилилися з вибором покришок, але я роблю все можливе. Сьогодні був довгий день, але попереду ще дуже багато кілометрів. Завтра ми продовжимо боротися».

Становище після СД10
1. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) 1:47.55,4
2. Льоб/Елена (F/MC, Citroen C3 WRC) +7,2
3. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +11,0
4. Мік/Нейгл (GB/IRL, Citroen C3 WRC) +25,0
5. Ож’є/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +30,2
6. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +31,7
7. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +2.01,9
8. Тідеманд/Андерссон (S, Skoda Fabia R5) +5.05,6

10-03-2018 3213
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца